Komunikaty prasowe

ENERGA Sailing

Polski Związek Żeglarski podsumował sezon 2016

Dodano: 05.12.2016 | sponsoring sportu

Prezentacja sukcesów odniesionych w minionym sezonie, wręczenie nominacji dla członków kadry na 2017 rok i wyróżnień dla najlepszych zawodników - to trzy główne punkty gali Polskiego Związku Żeglarskiego, która odbyła się 2 grudnia w siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego w Warszawie.

Czytaj dalej!

Narodowy Dzień Sportu z Energa Sailing

Dodano: 30.09.2016 |

Sport i aktywność ruchowa – właśnie tym w najbliższą sobotę żyć będzie cała Polska. Wszystko z okazji czwartej edycji Narodowego Dnia Sportu, któremu w 10 miastach w Polsce towarzyszyć będą pikniki i regionalne finały Energa Sailing.

Czytaj dalej!

Łukasz Wosiński triumfuje w Energa Sopot Match Race

Dodano: 30.07.2016 |

Widowiskowe pojedynki, dynamiczne manewry i walkę o każdy centymetr zapamiętają kibice żeglarstwa, którzy śledzili wydarzenia przy sopockim molo. Zakończona w sobotę tegoroczna odsłona Energa Sopot Match Race to festiwal nerwów i nagłych zwrotów akcji zakończony zwycięstwem załogi Łukasza Wosińskiego.  Regaty meczowe to jedna z najbardziej widowiskowych form rozgrywania zawodów żeglarskich. ...

Czytaj dalej!

Energa Sailing Cup w Dziwnowie po raz pierwszy na morzu

Dodano: 02.06.2016 |

Już po raz trzeci w tym roku ponad 100 najlepszych młodych żeglarzy w kraju podejmie walkę o punkty klasyfikacji generalnej Energa Sailing Cup. Regaty o Puchar Dziwnowa to stały punkt w kalendarzu klasy Optimist.

Czytaj dalej!

Przed nami drugie zawody Energa Sailing Cup 2016

Dodano: 13.05.2016 |

Ponad 100 najlepszych zawodników żeglarskiej klasy Optimist z całego kraju walczyć będzie od 13 do 15 maja o zwycięstwo w regatach o Puchar Yacht Klubu Polskiego w Gdyni. Stawką będą punkty kwalifikacji generalnej cyklu regat Energa Sailing Cup, którego finał odbędzie się w lipcu przy sopockim molo.

Czytaj dalej!

Regaty o Puchar KS „Zatoka” Puck rozpoczną 4. edycję Energa Sailing Cup

Dodano: 29.04.2016 |

W piątek, 29 kwietnia na wodach Zatoki Puckiej rozpoczęły się pierwsze w tym roku regaty klasy Optimist, zaliczane do cyklu Energa Sailing Cup. Ponad 100 najlepszych młodych żeglarzy z całego kraju rozpocznie walkę o punkty klasyfikacji generalnej i awans do Wielkiego Finału w Sopocie.

Czytaj dalej!

Social media

Nasze profile w internecie